Seo Dersleri
Seo Dersleri

Seo Danışmanlığı

Seo internet dünyasının en hızlı büyüme sağlayan sektörlerinden bir tanesi. Bu sektörün büyümesi internetin büyümesiyle de aynı oranda gerçekleşmektedir. İnternetteki ticaret hacmi arttıkça yatırımcı ve girişimciler daha çok internet pazarında yer almaya çabalıyor ve ürünlerini google üzerinde daha fazla görüntülemek için seo danışmanlığı hizmeti almaktadırlar.

Seo Danışmanlığı

Bir internet sitesinin tüm seo gelişim süreci boyunca yakından takip edilerek, üst sıralara getirilmesi sürecinin yönetilmesine seo danışmanlığı denilmektedir. Seo danışmanlığı süreci boyunca, rakipler ve sektör sürekli analiz edilir ve kıyaslandırmalar yapılır. Sitenin eksik yönleri tespit edilerek, bunları kapatmak için çeşitli girişimlerde bulunulur.

Seo danışmanlığı, bir firma bünyesinde seo uzmanı çalıştırılarak gerçekleştirilebileceği gibi, seo firmaları ile çeşitli anlaşamalar yapılarak da gerçekleştirilebilmektedir. Firmalarla yapılan anlaşmalar birkaç farklı şekilde olabilmektedir. Bunlardan birisi aylık bazda düzenli seo danışmanlığı diğeri ise hedef bazlı seo danışmanlığıdır.

Aylık Seo Danışmanlığı

Sektör, rakipler ve sitenin tüm durumları değerlendirildikten sonra ortaya çıkarılan düzenli bir periyoda uygun çalışma gerçekleştirilir. Her ay sonu yapılacak raporlamalarla, aylık sağlanan verim değerlendirilir. Her ay sonu gelişmeler göz önünde bulundurularak bir sonraki ay için yeni plan ve taktikler uygulanabilmektedir.

Hedef Bazlı Seo Danışmanlığı

Bu seo danışmanlığı şeklinde, site sahibinden alınacak somut hedeflere ulaşma için gerekli tüm çalışmalar ve sürecin yönetimi gerçekleştirilir. Bu danışmanlık türünde en dikkat edilen kriterler şu şekildedir; sitenin şu anki konumu, istenilen hedef ve rekabet düzeyi.

Hedef bazlı seo danışmanlığında daha çok genel bir optimizasyon yerine, bir veya birkaç anahtar kelimede hedefe ulaştırma çalışması gerçekleştirilmektedir. Çalışmanın zorluğu ve garanti şartları sebebiyle iş verenler tarafından daha çok tercih edilir ancak bu çalışma türünü gerçekleştirebilecek seo uzmanı ve seo firması sayısı da kısıtlı olmaktadır. Seo danışmanlığındaki başarı kriterlerinin somut olması, seo danışmanlarının üzerindeki sorumluluğu arttırmaktadır.

Çalışma yapmayı planladığınız seo danışmanlarının, referansları, kendi firma veya şahıs sitelerinin konumları, garanti ve sözleşme şartları incelenerek doğru karar verilmelidir.

Bu yazıya yapılan yorumlar:

 1. Sanal Yönetmen kurulduğu günden beri adına yakışır şekilde sanal dünyanın kapılarını firmalara açmaktadır. Bu yolda hazırladığı çözümler ile (Web Yazılım, E-Ticaret Yazılımları, WebTasarım ve Grafik Tasarım, 3D, Oyun ve Karakter Modelleme, Mobil Uygulama, Reklam, Sosyal Medya ve SEO Danışmanlığı vb.) firmaların verimliliğini arttırarak, ücret ve zamandan tasarruf etmelerini amaç edinmiştir.

  Sanal Yönetmen‘in bu misyonu doğrultusunda sektöre değer katacak projeler geliştirmesinin yanı sıra hizmet alanımızda ki firmalar için kurumsal kimlikten yazılım ve tasarım çalışmalarına, Grafik Tasarım hizmetinden 3D Modelleme hizmetine, E-Ticaret Yazılımlarından, Mobil Uygulama Geliştirmeye, SEO, Sosyal Medya, Reklam Danışmanlığı hizmetlerinden Online itibar Yönetimine kadar bir çok hizmeti gerçekleştirmektedir.

  Sanal Yönetmen Dijital Reklam Ajansı, tam hizmet anlayışıyla hizmet vermekte olup, ayrı ayrı tüm ekibi; işini severek yapan, tecrübeli, azimli ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır..

  http://sanalyonetmen.com/

  YanıtlaSil

 2. Güzel makaleler, seo dersleri baabinda, hoş ve detaylı yazılmış.. Sanırım daha çok online yazılı derslerinizi takip edeceğim

  YanıtlaSil

Seo Dersleri , Seo Nasıl Yapılır , Arama Motoru Optimizasyonu
Yapım © 2013 Tüm Hakları Saklıdır - hd film izle - film izle 4k film izle ultra hd film izle - hd film izle