Seo Dersleri
Seo Dersleri

vBulletin Seo Eklentileri | Seonun.blogspot.com

Yazar: Ahmet Kadakal Tarih: 08:52 Kategori: Yorum: Yorum Yap

vBulletin Seo Eklentileri

Arkadaşlar vBulletin forum sistemi için piyasada bir çok eklenti var.Bunlar hakkında bilgili olanlar var bilgisiz olanlar var. Bazı yerlerde eksik kılanlar var.Hangisi daha iyi onu bilmeyenler var.İlk önce bunları tanıtalım.
vBSeo
vBSeo ücretli olarak yazılmış bir seo eklentisidir.Sitenizin herşeyini düzenliyor.Meta Etiketlerinizi(meta-tag yapısını ) düzenler.vBulletinizi seoya uygun bir hale getirir. Bununla beraber sitenizi Googleve diğer arama motorlarında yukarı sıralara taşır.
tfSEO
tfSEO ücretsiz bir seo uygulamasıdır.Bu uygulama vBSeo kadar başarılı değildir ancak ismini duyuran bir eklentidir.Kurulumu zor olan bir eklenti olması bir eksi olabilir. Ancak tfSEO ilede iyi sonuçlar almanız mümkün oluyor.
vRewrite
vRewrite ücretsiz bir seo uygulamasıdır.İlk çıktığı zamanlarda inceledim.Gayet başarılı buldum.Ama yeni versiyonlara uyumlu sürümlerini çıkarmamıştır.vRewrite’nin uyumlu olduğu vBulletin sürümünü kullanıyorsanız kullanmanızı öneririm.
Zoints SEO
Zoints SEO ücretsizdir.Ücretsizler arasında en çok kullanılan seo uygulaması denilebilir(benim araştırmam böyle gösterdi).Çoğu şeyi yapıyor.Ancak ücretsiz olduğu için vBSeo ile yarışamıyor.
NuSEO
NuSEO ücretli bir seo uygulamasıdır.vBSeo kadar olmasada yinede etkili bir seo uygulamasıdır.Kullanan arkadaşlar bundan memnundur.Kullanamadığım bir eklentidir.
Editörün Tavsiyesi:
Ücretli seo sistemleri arasında en beğendiğim seo uygulaması vBSeodur.
Ücretsiz seo sistemleri arasında ise benim tercihim tfSEO olacaktır.
Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Seo Dersleri , Seo Nasıl Yapılır , Arama Motoru Optimizasyonu
Yapım © 2013 Tüm Hakları Saklıdır - hd film izle - film izle 4k film izle ultra hd film izle - hd film izle