Seo Dersleri
Seo Dersleri

Sitenizin Hitini Artırma | Sosyal Medyanın Önemi | Seonun.blogspot.com

Yazar: Ahmet Kadakal Tarih: 00:49 Kategori: , Yorum: Yorum Yap
Sitenizin Hitini Artırma | Sosyal Medyanın Önemi 
Son günlerde kulaktan kulağa gezen web 3.0 sosyal medyayı projelerimizde kullandığımızda ileriye yönelik yatırım yapmanızı sağlıyor.
Neden Sosyal medya?
Bildiğiniz gibi  ziyaretçi=pr=Google’da üst sıralara çıkmak demektir. Facebook, Twitter,FriendFeed vb. sitelerde dikkat çekecek şeyler paylaşmanız size ziyaretci sağlayacaktır. Bu da belirli bir zaman sonra kalıcı ziyaretciler elde etmenizi sağlayacaktır. Eğer kurumsal bir web siteniz var ise muhteşem satışlar gerçekleştirmeniz mümkündür.
Bir örnek ile açıklayalım. Sizin de bildiğiniz gibi sevgilisinden ayrılan kızın çok özel görüntülerinin içinde bulunduğu kamerayı Gittigidiyor’da satışa çıkaran kızın videosu tüm sosyal ağlarda paylaşıldı. O gün Gittigidiyor’un cirosu rahat 4 e katlandı. Neden mi? Girenler sadece siteyi merak ettikleri için giriyor ama dikkat çekici diğer ürünleri de alıyorlar.
Siz de sosyal ağları kullanarak sitenizi belirli yerlere getirebilirsiniz.
Peki nasıl sosyal ağları kullanacaksınız?
Örneğin Facebook’ta web sitenizde dikkat çekici bir başlık oluşturun ve paylaşın. Bunu 4-5 arkadaşınız yardımı ile ve Facebook’taki gruplar yardımı ile paylaşın. Göreceksiniz ki o günkü hitiniz diğer günlere oranla %250 ye kadar artacaktır.
Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Seo Dersleri , Seo Nasıl Yapılır , Arama Motoru Optimizasyonu
Yapım © 2013 Tüm Hakları Saklıdır - hd film izle - film izle 4k film izle ultra hd film izle - hd film izle